white logo

Hea klient,

Teostame hetkel oma veebil hooldustöid.
Seniks kuni meie veebileht muutub kasutajasõbralikumaks, soovitame teil oma kätega midagi kasulikku oma kodu või aia heaks ära teha või läbi astuda meie kauplustest!

sinu bauhof

Kui Sul on kiire küsimus võta ühendust meie infotelefonil 6061444 või e-posti aadressil epood@bauhof.ee

J. Smuuli tee 41 Harju maakond,
11415 Tallinn, Lasnamäe,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17,
tallinn@bauhof.ee
Pärnu mnt 558 Harju maakond,
Saue vald, 76401 Laagri alevik,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
laagri@bauhof.ee
A.H. Tammsaare tee 116
12918 Tallinn
Bauhofi infotelefon 606 1444
E-R 8-20, L 9-20, P 9-18
mustamae@bauhof.ee
Paldiski mnt 35
Harju maakond, 76606 Keila,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
keila@bauhof.ee
Ringtee 69
50105 Tartu maakond, Tartu
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17,
tartu@bauhof.ee
Papiniidu 5a/2
80010 Pärnu maakond, Pärnu
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17,
parnu@bauhof.ee
Reinu tee 29A
71020 Viljandi maakond, Viljandi
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17
viljandi@bauhof.ee
Põlluvahe 2 Saare maakond,
93876 Lääne-Saare vald, Sikassaare küla,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-19, P 9-17,
kuressaare@bauhof.ee
Narva mnt 141, 41536 Ida-Viru maakond, 
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17,
johvi@bauhof.ee
Ringtee 2
Lääne-Viru maakond, 44420 Rakvere
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-20, L 9-20, P 9-17,
rakvere@bauhof.ee
Tallinna mnt 68a
90509 Lääne maakond,
Ridala vald, Uuemõisa alevik,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-19, L 9-17, P 9-16
haapsalu@bauhof.ee
Jaama 12a
Põlva maakond, 63303 Põlva
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-19, L 9-17, P 9-16,
polva@bauhof.ee
Viljandi 80A
68205 Valga maakond, Valga,
Bauhofi infotelefon 606 1444,
E-R 8-19, L 9-17, P 9-16,
valga@bauhof.ee
J. Smuuli tee 41 Harju maakond, 
11415 Tallinn, Lasnamäe,
E-poe infotelefon 606 1400
E-R 8-16
epood@bauhof.ee